Apie mane

Aš esu Marija Serbintaitė

Penkerius metus dirbau vienoje iš Vilniaus gimnazijų, dabar – projektų vadovė, Mokymosi mokykloje, čia kuriu projektus vyresniųjų klasių mokytojams bei klasės vadovams.

2019 metų vasarą sukūriau IG profilį FEMĄ, kurį dabar vadinu projektu. Taip su savo tekstais atsidūriau Žmogaus teisių balse. O mano tekstus apie lyties klišes bei moterų lyderystę galima rasti Pedagogas.lt, zmogausteises.lt bei Delfi Moterys.

FEMA tikslas – atsakyti į svarbiausią klausimą, kaip mums gyventi geriau? Todėl lyties stereotipai, meilė sau, produktyvumas, sveiki santykiai ir žinoma, knygos iš kurių galime semtis patirties, yra pagrindinės tinklaraščio temos.

Tinklaraštis atsirado visų pirma, dėl to, kad skaitytojai panoro daugiau mano tekstų, o antra, aš pati ilgą laiką norėjau gilesnių, ilgesnių tekstų, tad nebeužteko turėti Instagram ir Facebook paskyras.

Į šiuos tekstus įdedu daug širdies, savo patirtį bei išgyvenimus, bet manau, kad daugiau mažiau visi esame panašias patirtis užkaupę, tad skaitydama/s tekstus rasi ne tik mane juose, gali atrasti ir save!

Manęs gali paklausyti, mano kuriamose tinklalaidėse – Žmogaus teisių balsas. Taip pat apie mane rašo LRT, 15 min, Lrytas, paklausyti šnektas Ugdymo meistruose, Žinių radijuje ir Alfa.lt

Susisiekime: marija.serbintaite@fema.lt