Sveiki santykiai

Užtrenkti duris pagaliau tam, kuris nėra vertas atvirų

Santykiai.

Tris metus buvau įsivėlus į toksiškus santykius, kurie nuo pat pradžių niekur nevedė. Iškart jaučiau, kad neup, jie neveiks, bet. Kaip ten sako, širdžiai neįsakysi, huh? True. Būtų greičiausiai viskas ankščiau pasibaigę, jeigu jis nebūtų pastiprinęs  jausmų, todėl ėjau iš proto, žavėjausi juo, ką jis veikia, kaip jis kalba, ko jis klauso, ką jis žiūri.

Žodžiu, susisukau sau protą.

Tikiu, kad daugeliui pažįstama situacija, kai žmogus tai atsiranda, tai išnyksta, taip ir nepalikęs jokio paaiškinimo. O tada bam ir vėl atsiranda lyg niekur nieko, dėl kažkokių priežasčių jam leidau taip elgtis. Tiesa, buvom kažkuriam laikui pabandę pabūti ilgiau, tačiau surprise surprise, baigėsi.

In the end, šitą mudviejų istoriją  galutinai užbaigiau AŠ ir labai labai labai nesenai. Buvau leidusi grįžti šiam žmogui, vėl. Leidau todėl, kad mūsų dviejų laikas būdavo pasakiškas.

Tačiau jo įprotis dingti be jokio

paaiškinimo tęsėsi ir šį kartą AŠ

nusprendžiau rinktis SAVE, tad

nutraukiau bet kokius ryšius su

vyru, kuris ne man ir aš ne jam.

Ar man skauda? Labai. Mat man šis žmogus reiškė daug, jaučiau, kad esame soulmates (bet tik tada kada jis atsirasdavo). O jo paskutinieji žodžiai tarsi man akis išlupo, ant kiek skaudūs buvo, kurie patvirtino, jog visą tą laiką būdamas su manimi, jis tiesiog melavo apie viską. Tad turbūt supranti, kaip tokiu metu jautiesi: maždaug kaip sutryptas šūdo gabalas. Prižadu, mano kaimynai girdėjo kaip aš verkiau gailiai tas gedėjimo dienas.

Diagnozė – broken heart, apie

kurią žinojau senai, tik

pripažinau dabar.

O dar žinai, lenda tos mintys į galvą, ar mane pamils kas nors kada nors? O gal aš tiesiog nieko verta?

Ir štai šioje liūdnoje situacijoje, sėdėdama krėsle, atkreipiu dėmesį lentynoje į feministinę literatūrą, kurioje kaip tyčia perskaitau sakinį: tu esi vertinga nepaisant to, ar tu turi vyrą ar ne, tu turi ką pasiūlyti šiam pasauliui. Ir žinai, jaučiu, kad dabar it‘s my time.  

Ir tu tuo turi patikėti. Turi patikėti savimi, kad tai yra tavo laikas, kad tu vertinga ir turi ką pasiūlyti šiam pasauliui nepaisant to, ar tu turi vyrą ar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *