Meilė sau

Apie draugę, save ir karantiną

Žinai, tas karantinas man įgriso iki gyvo kaulo. Noriu vėl organizuoti renginius, kurie dėl šio sumauto karantino buvo nutraukti, noriu susitikti su draugais, kolegomis. Pasiilgau ir saugumo jausmo einant į parduotuvę, pasiilgau nebeplanuoti savaitei prekių krepšelio, o kai pamiršti pieno, nebebijoti sugrįžti į parduotuvę! O ir tos kaukės man visai nepatinka.

Bet žinai, jei ne tas sumautas karantinas, aš taip ir nebūčiau šį šeštadienį paskambinus savo mylimai draugei, kuri dabar Kanadoje, negalinti sugrįžti į Lietuvą, nes patys ir pačios suprantate kodėl. Iki karantino aš jau dariausi ta draugė, kuri niekam neturi laiko. Draugams ir draugėms į žinutes atsakydavau: liked message. Bet lygiai taip pat iki karantino aš nebeturėjau laiko išsipasakoti ką pastaruoju metu jaučiu. O tiek kaupėsi negatyvių minčių apie santykius, kad tik tą pačią akimirką, kai draugė atsiuntė trumpą žinutę: kaip tu, gal susiskambinam? Iškart sakia, tris taip! Daugiau nei valanda pokalbio – jausmų, minčių išsakymas. Pasipasakojau viską ir pagaliau taip, kad nemeluočiau nei sau, nei kitam žmogui. Draugės žodžiai mane įkvėpė, ji sakė: žinai, šį karantino laiką tu turi padovanoti sau, šis laikas turi būti tik tavo tam, kad susigrąžintum save į save.

Iš tiesų, kurį laiką jaučiausi išsibarsčiusi, save per daug kitiems atiduodanti,  ir emocijoms leidausi valdyti mane. Bet draugė mane įkvėpė ilgalaikiams pokyčiams. Tačiau tam, kad ilgalaikiai pokyčiai įvyktų turi pradėti nuo mažų. Tad šiandien išsiridenau iš lovos, po ryto rutinos pasibangavau plaukus, pasidažiau, apsirengiau gražiais rūbais bei pasakiau sau: nepamiršk, kad tu renkiesi džiaugsmą ir kibau į darbus!

Tad šis sumautas karantinas tampa tuo laiku, kai galiu save susigrąžinti į save. O svarbiausia, kad aš taip nekantrauju šį laiką išnaudoti savęs auginimui. Kartą buvau praradusi save, tai įvyko kaip tik praėjusių metų balandį. Tada jaučiausi taip blogai, kad nepavykdavo iš lovos atsikelti. Dabar nors ir esu save pametusi vėl, žinau ką turiu daryti dėka praėjusių metų šilto pavasario. O visame kame esmė ta, kad šį laiką paskyriau tik sau ir tik su savimi.

Pasinaudok ir tu šiuo laiku, paskambink draugei ar draugui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *