Meilė sau

Laisvė ir kitų valia

Mes žmonės kartais būname tikrai akivaizdžiai savotiški padarai. Esame linkę švaistyti savo brangų laiką apmąstymams, o ką kiti pagalvos apie mane? Prisipažinsiu, kartais ta giliai įlindusi į galvą mintis, o ką kiti pagalvos apie mane, neleidžia nevaržomai būti savimi. Atrodo, kad visi ir visos yra nulaužę gyvenimo kodą ir puikiai išmano (arba bent jau galvoja, kad puikiai išmano) kaip turi gyventi kiekviena/s. Tačiau tylioji mano pačios sukelta revoliucija ėmė vykti tada, kada supratau, jog tokie nulaužti kodai neveikia visiems ir visoms vienodai. Todėl bandau iš visų jėgų atsikratyti to įpročio galvoti, ką apie mane kiti pamanys, kuris tik atneša daugiau sąmyšio nei ramybės.

Juokis taip kaip tu moki, renkis tais rūbais, kurie tave atskleidžia, domėkis tais dalykais, dėl kurių tu eini iš proto, o ne tai kas turėtų derėti su lytimi. Nes žinai ką? Tiems ir toms, kuriems ir kurioms užkliuvo tavo apranga, tavo plaukuosena, tavo kūno sudėjimas, tavo pomėgiai, tai yra jų problema. Ne tavo!

Tekstą užbaigsiu Mark Manson citata iš jo knygos apie viltį: „Netikra laisvė reikalauja, kad pasaulis taikstytųsi su tavo valia. Tikra laisvė nieko iš pasaulio nereikalauja. Tai tėra tavo valia“. 

Tie ir tos, kurie ir kurios reikalauja iš tavęs elgtis pagal jų supratimą primink: nereikalaukite iš kitų, kad elgtųsi pagal tavo valią, nes tai nėra tikroji laisvė, tai yra tiesiog tavo valia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *