Meilė sau, Produktyvumas

Imti ir veikti. Dabar.

Kartais man į galvą ateina laukinė mintis, kuri mane nustekena, ta galvosena skamba daugiau mažiau taip: kas aš tokia, kad leidžiu sau kalbėti apie lyties klišes? Juk aš neturiu jokio patvirtinančio dokumentėlio, diplomėlio (jausdama, jog galiu perdegti susistabdžiau magistro studijas metams), kuris garsiai sakytų: ĮGALINTA KALBĖTI.

Bet, kai tokia mintis šauna į galvą iškart supypsi telefonas nuo gautos žinutės iš moters, kuri dalijasi savo patirtimis, o žinutės pabaigoje man dėkoja už tai ką darau ir, jog ji vardan mano tekstų ėmė ir įsidrąsino imtis veiklos apie kurią senai svajojo (manau kažkas tas žinutes siunčia iš viršaus su priminimu nesustoti toliau rašyti ir kurti dalykus apie lyčių lygybę).

Ir tada pagalvoju, wow, jeigu nebūčiau sukūrusi FEMA? Kas tada? Turiu prisipažinti, manyje buvo apsigyvenęs imposterio sindromas, kuris kuždėjo, tu dar nepasiruošusi, dar paskaityk, dar pasidomėk ir tik tada prisėsk ir daryk. Su tuo sindromu bėda ta, kad niekada ir nesijausi pasiruošusi/pasiruošęs imti veikti. O dar tas nuolat persekiojantis p e r f e k c i o n i z m a s.

Dabar ir perfekcionizmas, ir imposterio sindromas pasislėpę tupi ir laukia, kol padarysiu stukustuku į sieną, su pašūktelėjimu: perfekcionizmas ir imposteris!, (nu čia, slepkių motyvą paėmiau iš kiemo laikų). Tik, kad nei perfekcionizmo nei imposterio nebeieškosiu ir nestukinsiu jų prie sienos. Mat surasti šių dviejų bičiulių nesinori.  

Jeigu ir tu turi idėją, kuri tupi tavo galvoje, bet vis sau sakai, nop, dar ne dabar. Tai ne, žinok, yra tik dabar. Žinai kodėl? Nes tavo įgyvendinta idėja gali pakeisti net ir vieno žmogaus gyvenimą. Man yra didžiulė vertybė padėti kitiems ir kitoms, motyvuoti. Ir, kai aš pagalvoju, jog su FEMA prisidedu prie lyčių lygybės kūrimo visuomenėje, šiurpuliukai nueina per kūną. Tad jeigu aš bent vieną žmogų iš daugiau nei 2000 įkvepiu lyčių lygybei puoselėti, man tai yra didelis laimėjimas.

Tad ar tikrai nėra verta pradėti dabar imti ir veikti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *