Lyties stereotipai, Meilė sau, Produktyvumas

Vieneri!

Su gimtadieniu FEMA, tau vieneri!

Dar tik prieš pradedant kurti šį projektą, draugas manęs paklausė: kaip tu matuosi sėkmę? Atsakiau, nežinau, gal sekėjų kiekiu?

Dabar prasukus metus pro atmintį, aiškiai suvokiu, kad tai nėra didžiausias laimėjimas. Žinoma, turėti virš 2 tūkst. sekėjų man yra daug, kažkam gal ir trupinėlis, tačiau man tai daug, nes kiekviena ir kiekvienu esančiu čia, su manimi kartu, aš labai džiaugiuosi asmeniškai. Kiekvieno naujo sekėjo profilį peržiūriu, nes man įdomu kas mane seka, o jei sugalvotų žmogus komentuoti, iškart žinočiau kas komentuoja. Bandau šitaip kurti savo santykį su kiekvienu/a iš jūsų.

Šie metai buvo man

kosmonautika, o jeigu man,

FEMA čia visur įsipaišo, natūralu:

Dėl FEMA susitikau su Žmogaus teisių balsu ir visus metus, kuriu podcast‘ą bei dirbu radijuje. Tik pradedant rašyti tekstus FEMA profilyje, slapčiausią svajonę turėjau kurti podcast‘ą. Prisimenu, buvau Olandijoje, dalyvavau projekte, kai gavau laišką iš Giedrės Šemytės. Ji sako, prisijunk ir kurk mums garsinį turinį. Tuo metu aplinkui zujo mokiniai, o aš šokinėjau iš laimės išsižiojus.

Dėl FEMA, pradėjau kalbėti viešai

visai Lietuvai per LRT radiją,

LRT televiziją, vėliau įsijungė ir

Delfi, Žinių radijas, taip galėjau

iškomunikuoti svarbiausią žinutę

– stereotipai mus siaurina.

Dėl FEMA išėjau iš mokyklos, kurioje nebemačiau savęs visus paskutinius metus, kiekvieną dieną galvodavau, jog turiu išeiti iš čia, nes jaučiau, kad negaliu būti pilnai savimi, esu apribojama, o svarbiausia, jog aš pati norėjau kilti karjeros laiptais.

Dėl FEMA ženkliai pasikeitė mano pačios asmeninis gyvenimas, supratus, jog galiu visko nesuspėti, panirau į produktyvumo paieškas, taip ėmiau daugiau medituoti, daugiau rašyti ryto puslapius, ryžausi vėl lankyti psichoterapiją, kurioje ypatingai dabar išsiaiškinu, tai kas AŠ esu ir būtent jos dėka aš tampu laisva nuo bet kokių primetamų normų. Psichoterapijos pagalba dabar iš tiesų ėmiau kurti savo istoriją.

O svarbiausia, su FEMA man atėjo aiškus supratimas ir nebijojimas pripažinti, kad aš daug dalykų nežinau ir nenoriu niekam primetinėti savo idėjų, jūs patys ir pačios užeinate čia ir pasiimate tai ko jums reikia, bet niekada nenorėjau, jog pasiimtumėte mano primestas idėjas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *