Lyties stereotipai, Meilė sau

Seksualumas

Netrukus mano gimtadienis, 29! Per vienerius metus tiek daug įvyko, tiek aš pati keičiausi, kad jei ir buvo viduje dar kokių bedvasių lėlių, kurios vertė mane elgtis prieš savo valią, rodosi neliko nei vienos. Apie tai ką supratau tik per vienerius metus, pasidalinsiu (jau kurį laiką rašau į savo mėlyną užrašų knygelę, perrištą gumele, punktus, kurie labiausiai mane pakeitė arba dalykus, kuriuos supratau).

Vienas iš punktų yra apie seksualumą. Savęs dažnai klausdavau, ar aš seksuali? Turiu omenyje, sau.

Žinai, juokinga, bet kai tik atrodydavau patraukli sau, prieidavau prie veidrodžio ir tokiu piktu, kone prarūkytu balsu rikteldavau: o tavo išvis, kairė ausis atlėpus! Suprask, nesidžiauk čia ta savo išvaizda.

O dar turiu „narkomano svajonių venas“. Atleiskit už šį išsireiškimą, čia tik juokas, bet mano venos visur, tiek ant kojų, tiek ant rankų tokios ryškios! Viename iš video Gyvenimo pašiūrėje, kai jas pamačiau, galvoju nu ok, wow. Tikrai wow (nedžiugiai skaityti). Bet man mama dažnai primena, kad tokios mano ypatybės padaro mane manimi. Įsivaizduoji, kaip gražu? Nelygi veido oda, kojos ir rankos su iššokusiomis venomis, nevienoda krūtine, su kaire ausimi atlėpusia esu aš. Šios ypatybės mane padaro mane. Jeigu šitaip mokytume savo vaikus? Ir berniukams, ir mergaitėms šitaip sakytume nuo pat mažumės? Visai kitokią kartą žmonių turėtume, net neabejoju.

Bet, tame punkte apie

seksualumą aš parašiau kitaip:

smart is sexy.

Klausiau praėjusią savaitę Sultys podcast‘o su Neringa ir Rimante, jos abi man yra seksualumo įsikūnijimai, nes smart is sexy, mano giliu įsitikinimu, o pasirodo ir jūsų įsitikinimu, seksualumas koreliuoja su kūnu ir protu.

Štai ką aš supratau: pirma protas, švarus, kupinas meilės, pasitikėjimo savimi, neapykantos nevedinas protas koreliuoja su gražiu kūnu. Moteris ir vyras seksualūs yra tada, kada pasitiki savimi be arogancijos, kai myli ir priima kitą visapusiškai, kai į kitus žmones eina su meile ir pozityvu. Man asmeniškai, susipažinus su tokiu vyru, sproginėja smegenys ir širdis daužosi pašėlusiu greičiu ir noriu jam mirksėti akele iki tol, kol paskaus tą akelę. 😉

Nes smart is sexy

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *